Kurumsal

Canan Nonwovens Spunlace dokusuz kumaş üretimi yapmak üzere Canan Tekstil’in üçüncü büyük yatırımı olarak 2021 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. İplik sektörü ile üretim hayatına 1996 yılında başlayan Canan Tekstil, ikinci büyük yatırımını 2015 yılında Halı sektöründe yapmıştır.

Tekstil sektöründeki önemli aktörlerden birisi olan Canan Tekstil 2020 yılındaki Nonwoven yatırım kararı ile hijyen ve endüstriyel uygulamalar başta olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile ulusal ve uluslararası arenada müşterileriyle çözüm ortaklığı yapmaya her zaman hazırdır.

Biz Kimiz ?

Bugün 40’tan fazla ülkeye ihracat yapan, toplamda 1250’e yakın çalışanı bulunan Canan Tekstil, Türkiye’nin ilk 500 ihracatçısı arasına girmeyi de başarmıştır. Canan Nonwovens olarak temel ilkemiz bize güç veren çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunduğumuz memnuniyeti ve profesyonelliği her zaman en üst seviyede tutarak tüm ortaklarımızla beraber gelecek nesillere sürdürülebilir ve sağlıklı bir dünya emanet etmektir.


  • 40’tan fazla ülkeye ihracat
  • 1250 Çalışanı
  • Türkiye'de ihracatta ilk 500'de
  • Yarım Asırlık Deneyim

Nonwovens Spunlace

Spunlace nonwoven kumaşlar genellikle ıslak ve kuru mendil, kişisel hijyen, çocuk bezi, temizlik, medikal ve endüstriyel uygulamalar başta olmak üzere birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Canan Nonwovens 55.000 m2 açık 20.000 m2 kapalı alanda yıllık ortalama 20.000 ton kumaş üretim kapasitesi ile başlayıp kapasitesini kısa zamanda çok daha yüksek miktarlara çıkarmayı hedeflemektedir.


  • 55.000 m² açık alan
  • 20.000 m² kapalı alan
  • 20.000 ton üretim kapasitesi
  • Konusunda Uzman Kadro

Toplam Kalite

Sürekli değişen ihtiyaçları karşılamak ve bu taleplerin ötesinde olmaktır.

Detay

AR & GE

Yeniden araştırma ve geliştirme yoluyla yeni ürün ve yeni tasarımlar için gayret ediyoruz.

Detay

Inovatif Çözümler

Teknolojik yeniliklere yatırım yaparak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırıyoruz.

Detay

Zamanında Üretim

Gün geçtikçe iyileşerek yüksek kaliteyi yakalamak için performansımızı artırıyoruz.

Detay

Belgelerimiz

Kalite